futsal

Pogledajte kako je Futsal Dinamo obranio naslov prvaka u majstorici protiv Olmissuma

17.05.2024 u 22:21

Bionic
Reading

Igrači Futsal Dinama drugu godinu zaredom postali su prvaci Hrvatske, a do obrane naslova su stigli pobijedivši omiški Olmissum 3-1 u odlučujućoj, petoj utakmici finala doigravanja odigranoj u petka pred više od 5000 gledatelja u dvorani zagrebačkog KC Dražen Petrović

Zagrebačka momčad je do vodećeg gola došla već u 2. minuti, a strijelac je bio Tihomir Novak. Prednost Dinama udvostručio je u 6. minuti Mihovil Prgomet, koji je presjekao jedno dodavanje i pogodio nebranjenu mrežu, kad su Omišani golmana zamijenili još jednim igračem u terenu.

Futsal Dinamo je do prednosti 3-0 došao golom Kristijana Postružina, a konačnih 3-1 postavio je Vanha, kad su gosti ponovno zaigrali s igračem više umjesto golmana.

Futsal Dinamo - Olmissum 3:1 finale za prvaka 17.5.2024. Izvor: Licencirane fotografije / Autor: MAXSport / Croatel

Futsal Dinamu je ovo drugi naslov u povijesti, a do njega je stigao pobjedom protiv istog suparnika, kojeg je zagrebačka momčad u prošlogodišnjem finalu svladala 3-1 u pobjedama. Olmissum je ostao na tri naslova prvaka Hrvatske.

• +11
Futsal; Dinamo - Olmissum, peta utakmica finala HMNL, 17.5.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Batelic/PIXSELL